Reklam Verebilirsiniz !

Bazı Maçların Yayınları Maça 5-10 dakika kala arası yüklenmektedir.

Eğer maçları izleyemeyip mahkeme kararı ile engellenmiştir uyarısı alıyorsanız dns değiştirin!

Lig Tv izle


Lig Tv izle

Lig tv izleyebilmek için yapmanız gerekenler aslında çok basit , Hemen Digiturk abonesi olabilir ve makul fiyatlara kaliteli lig tv yayın izleme hakkına sahip olabilirsiniz .Fakat insanlar için her zaman her şeye bedava sahip olmak daha makul göründüğünden kalitesine aldırmadan İnternet de Lig Tv izlemeye çalışırlar . Asla kaliteli görüntüye ulaşamadıkları gibi maçın 5 dakikasını bile düzgün izleyemeden maç süresini sürekli yayın arayarak boşa harcarlar. Halbuki lig tv zaten çok pahalı olmamak ile birlikte alındığında kendi futbol takımına da bi nebze dahi olsa destek olmak demektir.O futbolcunun orada senin için oynayabilmesi para karşılığında mümkündür . Sen tutup bir maç yayın hakkına bile bedel ödemezsen bir daha ki sezona da daha yüksek kalitede futbolcuyu takımında göremezsin bu bu kadar basittir. 

Yabancı kanallar için aynı şeyi söyleyemem tabi ki , zaten İnternet yayın hakları bölgesel olarak serbest bırakılmış durumda ve bir çok lig için ülkemiz de bir bedel ödemek zorunda da değiliz. Örnek vermek gerekirse  Almanya 2. liginin ülkemiz de yayın haklarını elinde bulunduran ve yayınlayan bir temsilcisi yoktur . Bir Finlandiya liginin Türkiye de yayıncısı yoktur ve bu tür ligleri İnternet ten ulaşım sağlayıp izlemek de de izletene de sakıncası zaten yoktur. 

Canlı maç izle kelimesi ile arama  yaptığınız da bir çok site öne çıkmaktadır , zaten siteye girdiğiniz zaman maçın izlenebilirliğini anlarsınız. Reklamdan girilmeyen bir site ise tamamen kelime oyunu ile para kazanmaya yönelik açıldığından orada maçı izleme şansınız çok azdır . Bilgisayarınızın girerken bile kasıldığı bir ortamda maç izleyebilmeniz mümkün değildir . Elbette reklam alınmalıdır , canlı maç izlediğiniz sitenin ayakta durabilmesinin sağlanması , o gördüğünüz reklamlara bağlıdır. Fakat kullanıcı gözüyle bakmayı beceremeyen işletme/site sahipleri , bırakın maç izlemeyi , sitenin ne olduğunu bile göremeyecek düzeyde reklam yerleşimi yapmaktadır. Bu kısa vade de kazanç gibi görülse de uzun vade de onlara büyük kayıp olarak geri dönecek ve daha sade tutulan hizmet amaç yüzdesi daha yüksek olan siteler mutlaka onlardan daha fazla kullanıcı sayısına ulaşacaklardır.

Amacım sizleri bıktırmadan , reklamlara boğmadan, seyir zevkinizi bozmadan sizlere canlı maç izleme hizmeti sunmak. Amacım İddaa tutkunlarının arayıp da bulamadığı ve televizyonlar da yayınlanmayan bültene dahil olan maçların izlenmesini sağlamak , takımları tanıtmak. Amacım , futbolun ; büyük bir endüstriye dönüştüğü günümüz de , ticaretten ziyade mükemmel seyir zevki veren bir spor dalı olduğunu da hatırlatmak. 

Ben vatandaş olarak , futbol sevgisine ilgisine sahip bir takım taraftarı olarak Lig Tv yayınlarını , resmi platformu üzerinden satın almanızı tavsiye ediyorum. Bu konu da tek bir kazancım söz konusudur o da kaliteli futbol maçları izlemeyi sürdürebilmek.  Takımıma destek sağlamak , anadolu klüplerinin de kaliteli oyunculara kavuşmasına vesile olmak. 

Lig Tv ve Digiturk yayınları hakkında bilgi alabileceğiniz resmi internet adreslerinden bazıları aşağıdadır . 

http://www.digiturkplay.com.tr

http://www.digiturk.com.tr/

http://www.ligtv.com.tr/
Reklam Alanı

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum gönderdiğiniz için teşekkür ederiz.